edergi.web.tr

Daha fazla erişim, daha iyi yerleştirme! En iyi Google konumlarına ve maksimum çevrimiçi görünürlüğe giden kolay yolu keşfedin.

Şartlar ve Koşullar

Son güncelleme: 22 Temmuz 2016
dikkatle edergi tarafindan isletilen edergi.web.tr web sitesini ( „Hizmet“) kullanmadan önce bu Sartlar ve Kosullarini ( „Sartlar“, „Sartlar ve Kosullar“) okuyunuz ( „biz“, “ biz „, ya da“ bizim „).

Sizin Hizmeti erisim ve kullanimi bu Sartlar ile kabul ve uyum sartina baglidir. Bu Sartlar erismek veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanicilar ve digerleri için de geçerlidir.

erisen veya bu Sartlara bagli olmayi kabul edersiniz Hizmeti kullanarak. Eger sartlari herhangi bir parçasi kabul etmiyorsaniz o zaman hizmeti erisemez.

Diger Web Siteleri için Baglantilar

Hizmet edergi tarafindan sahip olunan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerinde veya hizmetlerine baglantilar içerebilir.

edergi üzerinde hiçbir denetimi vardir ve herhangi bir üçüncü taraf web sitelerinde veya hizmetlerin içerigi, gizlilik politikalari veya uygulamalari, hiçbir sorumluluk kabul etmez. ya araciligiyla daha fazla kabul ve ya böyle bir içerigin kullanimi veya bagimliligi ile baglantili olarak neden oldugu edergi herhangi bir zarar veya zarar nedeniyle veya iddia için, dogrudan ya da dolayli, sorumlu veya yükümlü olmayacaktir kabul, mal veya hizmetleri mevcuttur web siteleri veya hizmetlerin bu tür.

kuvvetle ziyaret herhangi bir üçüncü taraf web sitelerinde veya hizmetlerin sartlarini ve kosullarini ve gizlilik ilkelerini okumanizi tavsiye ederiz.

Fesih

feshedebilir veya Sartlari ihlal ederseniz sinirlama olmaksizin dahil olmak üzere, herhangi bir nedenle, önceden haber veya yükümlülük altina girmeden, hemen bizim hizmet erisimi askiya alabilir.

sinirlama olmaksizin dogalari geregi de dahil olmak üzere fesih, devam edecektir feshinden gereken Sartlarin tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatleri, tazminat ve sorumluluk sinirlari.

Uygulanacak Hukuk

Bu Sartlar kanun hükümleriyle çeliskiye mahal vermeden, yönetilecek ve Türk Kanunlarina göre tefsir edilecektir.

Bu Sartlarin herhangi bir hakkin veya hükmün tatbik etmek basarisizlik bu haklarin bir feragat olarak kabul edilmeyecektir. Bu Sartlarin herhangi bir hükmü bir mahkeme tarafindan geçersiz veya uygulanamaz olduguna karar verilmesi halinde, bu Sartlarin geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktir. Bu Sartlar bizim Hizmetle ilgili aramizdaki tüm anlasmayi olusturur ve biz Hizmetle ilgili aramizda olabilir yerini ve daha önceki tüm anlasmalarin yerine.

Degisiklikleri

degistirebilir veya herhangi bir zamanda bu Sartlari yerine, tamamen kendi takdirine bagli olarak, hakkimizi sakli tutariz. Bir revizyon malzeme ise en az 30 gün yürürlüge giren yeni terimler önce fark saglamaya çalisacagiz. Ne esasa iliskin bir degisiklik teskil eden takdirine tespit edilecektir.

erisebilir veya bu revizyonlar etkili olduktan sonra bizim Hizmeti kullanmaya devam ederek, revize edilmis sartlari ile bagli olmayi kabul edersiniz. Yeni sartlari kabul etmiyorsaniz, Servisi kullanmayi birakin lütfen.

Bize

Bu Sartlar ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulasin.